Rok 2012

 

V sobotu 1. prosince 2012 uspořádal Sokol Kaňk Mikulášský turnaj ve stolním tenisu pro svou fotbalovou mládež v bývalé škole na Kaňku (nyní centrum Mozaika). Oceněno bylo šest nejlepších hráčů turnaje v tomto pořadí: 1. Tomáš Kropáček, 2. Jan Vrabčák, 3. Ondřej Lodinský, 4. Gabriela Krulišová, 5. Pavel Pazour, 6. Aleš Pokorný. Účastníci děkují Ivě Mrázkové a Petru Celbovi za uspořádání turnaje a hodnotné ceny.

Sokol Kaňk

 

III. liga žen na Kaňku

 

KDO : Sparta Kutná Hora - Bohemians 1905

KDY: 10.11.2012

OD : 10,15 hod.

VÝSLEDEK : 0 : 1

 

Více fotek klikněte zde

 

 

Prohlášení výboru TJ Sokol Kaňk

12. 10. 2012

Na výborové schůzi dne 11.10. 2012 se projednávalo odvolání trenéra Čepka. Po dlouhé a bouřlivé diskusi se dospělo k závěru takovému: Výbor odhlasoval poměrem hlasů 1:6 setrvání pana Miloslava Čepka ve funkci hlavního trenéra A mužstva. Pan Čepek po následném telefonátu rozhodnutí výboru akceptoval. Tímto by chtěl také výbor poděkovat Romanovi Výbornému za pochopení celé situace a jeho přístup k věci.

 

 

Děcka pouštěj draka

 

Tak jsem byl na tom hříšti jak si děcka pouštěli ty draky .Ráno Vám to fučelo že by to vodneslo takovýho mrňouse jako nic vo polednách už byl vítr vohodně slabší a vo pátý měli větry akorát vejboři ze sokola ,ale to se nedá svítit to je počasí a tomu nikdo neporučí. Tak tam pouštěli draky na vlastní pohon ty klucí a holky se nalítali že to nevidíte ani o fotbále.Před šestou si vopekli buřty na vohýnku a pak jim rozdali takový světýlka co jim koupil ten Petrovickej z Jaroměře (Kaňku) a to se líbilo nejenom mladejm ,ale voni nám svítili i jejich maminky.Celý odpoledne byla pohoda Robin vod Pavlíků jim pouštěl muziku a večer lampióny , docela se všichni pobavili a to je asi všechno paní Müllerová.

 

 

JEDNA POZVÁNKA HLAVNĚ PRO DĚTI.

 

Tak tady máme podzim paní Müllerová .Takovej podzim to je spousta krásnejch chvilek, to není jenom revma.Třeba když jdou děcka pouštět draka, takovej drak ten se musí umět vypustit to je složitá věc a já vím kde ho děcka budou pouštět. Kde pane Josef ? Na hřišti Sokola Kaňk paní Müllerová. A kdy pane Josef? 27.9.2012 ( čtvrtek ) v 17.00 hod. předvečer svatýho Václava paní Müllerová. No jo, ale ty děcka budou mít hlad pane Josef. Nebudou paní Müllerová, voni tam budou vopejkat buřty přímo na vohni. A kdo to pořádá pane Josef? Výbor Sokola Kaňk a zvou děcka s rodičema nebo i bez rodičů to maj jedno hlavně aby měli toho draka paní Müllerová.

 

 

Starší akce

 

Oprava pomníku padlých klikněte zde

 

Nedělní brigáda

Dne 18.3.2012 se konala na hřišti jarní brigáda.

Dorazili : Schuller, Havel, Celba, Mrázková, Radačovský, Matz D., Konečný, Malina, Velebný, Lhotka, Pokorný st., Pokorný ml., Mandík st., Mandíková, Piškaninová ( Káča). O občerstvení se postaral hospodský Severa a ( oslavenec ) předseda Pavlík. Všem zúčastněným děkujeme. Doufáme, že ostatní kluci co se nemohli nedělní brigády zúčastnit dorazí na další. Termín bude upřesněn.

 

Rozdělení grandů –Sokol Kaňk tam není- protože nežádal -klikněte zde

 

Sokolské šibřinky

Tělovýchovná jednota sokol pořádá 18. února (so) od 20.00 hodin Sokolské šibřinky v hostinci na Baště.

Foto klikněte zde

 

Předsedo náš 6.2.2012

 

Vše nejlepší

k Tvému významnému životnému jubileu "80" přejí všichni,

kteří Ťe mají rádi a moc si Tě váží

Více fotek klikněte zde

Miloslav Trekoval slaví osmdesátku klikněte zde

 

 

Špenátový večer klikněte zde

 

Členství v FAČR

 

Důležité – členství v FAČR (dříve ČMFS )

Přihláška za člena zde

 

Turnaj MŽ ve Zruči

V sobotu 7. ledna se konal tradiční zimní halový turnaj mladších žáků ve Zruči nad Sázavou. Celkem se jej zúčastnilo 8 týmů a náš kaňkovský samozřejmě nechyběl. Našimi soupeři byli: domácí Zruč nad Sázavou, Uhlířské Janovice, Kutná Hora, Vrdy, Žleby, ABC Braník a Světlá nad Sázavou.

Kaňkovská sestava: brankářka Klárka Zatloukalová, Anežka Novotná, Jakub Novotný, Kryštof Zatloukal, Jiří Kolůvek, Matěj Čížek, Filip Ečer, Vojta Novotný, Tomáš Čihák a Kryštof Trnka.

K prvnímu utkání turnaje jsme nastoupili proti domácí Zruči nad Sázavou. Hrací doba jednoho zápasu trvala jen 12 minut, takže týmy v poměrně krátkém čase musely ukázat, co v nich je. Hráli jsme s velkým nasazením, ale na favorita zápasu to nestačilo a prohráli jsme 1: 2. V derby s Kutnou Horou se nám podařilo uhrát remízu 0 : 0 a všichni hráči odvedli výborný výkon. Uhlířským Janovicím jsme podlehli 0 : 2 a Žleby nás porazili 1: 3. Nejméně se nám na turnaji vedlo proti Vrdům, chyběla nám bojovnost a nasazení z předcházejících zápasů, což se nakonec projevilo i na konečném výsledku 0 : 4.

Závěrečné dva zápasy jsme se museli poprat s nejsilnějšími týmy. ABC Braník procházel celým turnajem bez jediného zaváhání a s velkým náskokem své soupeře porážel. Naši žáci se nedali ale zastrašit a v jednu chvíli, díky brance Jiřího Kolůvka, prohrávali jen o jednu branku a Braník byl nucen zesílit tlak a nakonec uhrál výsledek 1 : 7 ve svůj prospěch. V závěrečném zápase se Světlou jsme opět dlouho drželi se soupeřem krok, ale nakonec štěstí stálo na jeho straně a prohráli jsme 1: 2. Jiří Kolůvek byl za náš tým vyhlášen nejlepším hráčem, jako jediný se 4 brankami zapsal do tabulky našich střelců. Výborně zachytala Klárka Zatloukalová a odvezla si diplom a cenu pro nejlepšího brankáře turnaje. Chválíme všechny hráče, kteří splnili náš cíl – zúčastnit se, sehrát se a po podzimní odmlce si vyzkoušet halovou kopanou s kvalitními soupeři.

Celkové pořadí: 1. ABC Braník, 2. Zruč nad Sázavou 3. Světlá nad Sázavou 4. Uhlířské Janovice 5. Žleby 6. Vrdy 7. Kutná Hora 8. Kaňk

Zatloukalová D.

 

PPP

Vánoční běh

Více fotek klikněte zde

 

Hráči "B" + příznivci Kuželky dne 17.12.2011

 

Rád bych poděkoval všem, kteří se „turnaje„ s posezením zúčastnili. Hlavně paní Kopecké, která vše řídila a nám méně obratným ráda poradila. Kuželky, zábava, jednohubky a občerstvení bylo perfektní . Těm co nedorazili a neomluvili se také děkuji – je vidět, jak si jeden druhého vážíme.

A nakonec ještě jednou vše nejlepší naším oslavencům

Kopecký klikněte zde

Čech klikněte zde

Radač.

 

 

Turnaj ve stolním tenisu, Sokol Kaňk

Nejen fotbalem v zimní přípravě fotbalista živ jest. Proto Sokol Kaňk uspořádal pro své fotbalové žáky turnaj ve stolním tenise ve škole na Kaňku v sobotu 17. prosince 2011. Turnaje se nakonec zúčastnilo devět hráčů, kteří byli rozděleni do dvou základních skupin, kdy sehráli utkání systémem každý s každým. Dle pořadí ve skupině pak hráli zápas o celkové umístění. Medailové umístění: 1. Pavel Pazour, 2. Jakub Novotný, 3. Jiří Kolůvek, 4. Ondřej Lodinský. Trenéři žáků sokola děkují všem dětem za účast a paní Ivě Mrázkové za výraznou pomoc při zajištění turnaje.

Sokol Kaňk, Jana a Jiří Kolůvkovi

 

Děti z kaňkovské Mateřské školy Paraplíčko se těšily na policisty

 

Kaňk Policisté již pátým rokem pravidelně navštěvují děti v Mateřské škole Paraplíčko v Kutné Hoře Kaňk a bylo tomu tak i v úterý 29. listopadu 2011 v dopoledních hodinách.

Pracovníci preventivně informační skupiny kutnohorského Územního odboru Policie České republiky por. Mgr. Vendulka Marečková a nprap. Daniel Votroubek dětem ve školce prezentovali práci policie a poskytli cenné rady jak se co nejlépe chránit nejen v silničním provozu, ale i jak se chová správný chodec a cyklista. Děti policistům poděkovaly písničkami a různými scénkami. Při odchodu policistům věnovaly krásné obrázky s dopravní tématikou.

Vendulka Marečková, Daniel Votroubek

 

 

Turnaj ve stolním tenise 26.11.2011


Více fotek zde

 

Skupina A

2011

M.

P.

K.

J.

R.

M.

Š.

D.

H.

J.

Součet

Pořadí

Malina

-

2:0

2:1

0:2

2:0

6:3

2.

Kolůvek

0:2

-

0:2

0:2

2:0

2:6

4.

Radačovský

1:2

2:0

-

1:2

2:0

6:4

3.

Šimůnek

2:0

2:0

2:1

-

2:0

8:1

1.

Havel

0:2

0:2

0:2

0:2

-

0:8

5.

Skupina B

2011

K.

M.

W.

L.

V.

J.

Č.

M.

K.

M.

Součet

Pořadí

Kubát

-

2:0

2:0

1:2

2:0

7:2

1.

Wágner

0:2

-

0:2

0:2

2:0

2:6

4.

Výborný

0:2

2:0

-

2:0

2:0

6:2

2.

Čech

2:1

2:0

0:2

-

2:0

6:3

3.

Kopecký

0:2

0:2

0:2

0:2

-

0:8

5.

 

Kubát Michal

Šimůnek Daniel

2:1

Malina Petr

Výborný Jakub

2:1

Čech Martin

Radačovský M.

2:0

Kolůvek Jiří

Wágner L.

2:0

Kopecký M.

Havel Jakub

2:0

 

Celkové umístění

1.

Kubát Michal ml.

6.

Radačovský Miro

2.

Šimůnek Daniel

7.

Kolůvek Jiří

3.

Malina Petr

8.

Wágner Ladislav

4.

Výborný Jakub

9.

Kopecký Miroslav

5.

Čech Martin

10.

Havel Jakub

Organizátoři turnaje pan Radačovský a pan Celba děkují všem za účast, paní Kolůvkové za pomoc při zapisování. Omluveni byli pro pracovní zaneprázdněnost ( Matz D., Novotný P., Sýs L., Koten L., Vintiška J.).

Sportu zdar 

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode